Hakkımızda
Amacımız internetin getirmiş olduğu bütün maliyet avantajlarını sizlerle paylaşarak en iyi hizmeti, en iyi fiyatla birlikte sunmaktır.

Bunu yaparken müşterilerimizin memnuniyeti bir numaralı önceliğimizdir. Sitemizde satışta bulunan bütün ürünleri stoktan satış yapıyoruz. Tüm ürünlerimiz orjinaldir. Tarafınıza faturalı şekilde gönderilmektedir.

Günden güne büyüdüğümüz bu yolda sektörün güvenilir dermokozmetik ürünlerini en iyi hizmet kalitesi, tedarik ağı, hızlı çözümler ve eczane güvencesi ile sizler ile buluşturmaya devam ediyoruz.

Sitemizde bulunan tüm dermokozmetik ürünler uzmanların onayından geçen güvenli ürünlerdir. Ürün kategorileri olarak cilt bakımı, vücut bakımı, güneş bakımı, ağız bakımı, vitamin ürünleri, saç bakımı, anne bebek ürünleri, sağlık medikal ürünler, makyaj ürünleri ve cinsel sağlık kategorileri bulunan Mixpointt.com’da cildinizin sağlığı ve bakımı için yüzlerce ürüne en uygun fiyatla ulaşırsınız. Hızlı ve güvenli teslimat anlayışımız ve geniş stoklarımız ile mümkün olan en kısa sürede sitemizden aldığınız ürünleri kullanmaya başlarsınız.

Güvenilir ve kurumsal bir firma olmanın bilincini eczacılık deneyimimizle birleştirerek her türlü sorununuza çözüm ürettiğimiz ve cilt sağlığınız için geniş çapta ürün sunduğumuz bu yolda birlikte büyümeye devam etmekten mutluluk duyuyoruz. Alışverişlerinizde bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tüm işlemlerinizi kolayca yapabilmek, sorularınıza cevap bulmak ya da ürünlerimizle ilgili daha detaylı bilgi edinmek için www.mixpointt.com müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri Telefon : 0212 934 14 32

Müşteri Hizmetleri Mail : info@mixpointt.com

Çalışma Saatleri (Hafta İçi) : 10:00 - 18:00
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.