Toplam 17 ürün görüntüleniyor.

Sağlıklı ve zinde bir yaşam sürmek, günlük hayatta vücudun ihtiyaç duyduğu vitamin ve mineralleri sağlayarak mümkün olmaktadır. Gündelik hayat akışında sağlıksız ve düzensiz beslenme, vücuda vitamin sağlayan gerekli sebze ve meyvelerin tüketilmemesi ya da eksik alınması durumunda vücut vitaminleri ihtiyacı kadar karşılayamaz hale gelir. Hal böyle olunca bağışıklık sistemi zayıflar, vücudun enerjisi ve performansı düşer, halsizlik daha çok hissedilir.

Doğal yollardan vücut yeterince vitamin alamıyorsa vitamin eksikliğini gidermek için farklı vitaminler bulunur. Yetişkin bireylerde ve farklı yaş dönemlerinde kadın ve erkek vitamin ihtiyacı farklılık gösterebildiği gibi, çocukların ihtiyaç duyduğu vitaminler de değişkenlik gösterebilmektedir. Spor yaparken daha fazla verim almak ve performansını arttırmak isteyen sporcular da çeşitli vitamin ve mineral takviyelerine yönelebilmektedir.

Yeterince balık tüketemeyenler, çocuklar ve vejetaryenler için omega 3 ve balık yağları, kemik sağlığı için kalsiyum, yaşlanma etkilerini en aza indirmek ve bağışıklık gücünü arttırmak için antioksidan, kış hastalıklarına karşı korunmak için C vitamini gibi vitamin takviyeleri bulunmaktadır. Vitamin, mineral, balık yağları, organik yağları gibi vitaminlerin ihtiyaca göre uygun zamanda ve mutlaka doktora danışarak kullanılmaları sağlık açısından önem taşır. Günlük hayatta almanız gereken vitamin ve enerjiyi alamadığınızı düşünüyorsanız, konusunda uzman bir doktor tavsiyesi ile vitamin takviyesi çeşitleri kullanarak sağlıklı bir yaşam sürebilirsiniz.

 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.